Wyjeżdżasz na wakacje lub na weekend za granicę? Kup aplikację mobilną PWN-Oxford i ciesz się słownikami w dowolnym miejscu na świecie

Słownik Agnielski PWN - idiom dnia

Wakacje w pełni. Pewnie wiele osób już zaplanowało podróże – te bliższe i dalsze. Jeśli więc podróżujesz po świecie, wystarczy Ci telefon i aplikacja mobilna PWN-Oxford.

Słownik PWN-OxfordWydawnictwo Naukowe PWN przygotowało tę aplikację z myślą o osobach, które wyjeżdżają za granicę i uczą się angielskiego. Już nie musisz wertować słownika polsko-angielskiego w wersji drukowanej, bo od teraz „Wielki słownik angielsko-polski i polsko-angielski PWN-Oxford” a także „Wielki słownik niemiecko-polski i polsko-niemiecki PWN” możesz mieć zawsze pod ręką, np. w smartfonie lub na tablecie. Ponadto, użytkownicy mobilni mogą już w pełni korzystać z najnowszego „Podręcznego słownika hiszpańsko-polskiego i polsko-hiszpańskiego PWN”. Aplikacja wspiera konsumentów w codziennej pracy, nauce a także podczas wypoczynku za granicą. Będzie niezwykle przydatnym narzędziem dla hiszpańskojęzycznych turystów, przybywających do Polski na odbywające się w lipcu Światowe Dni Młodzieży.

Nowa aplikacja mobilna PWN-Oxford oferuje 1 000 000 angielskich i polskich znaczeń, zwrotów, fraz, idiomów, specjalistyczne terminy z ponad 100 dziedzin oraz słownictwo o różnym zabarwieniu stylistycznym i emocjonalnym. Dodatkowo użytkownik znajdzie w niej brytyjską i amerykańską wymowę haseł (wymagany dostęp online), prosty i efektywny mechanizm wyszukiwania, a także codziennie nowy Idiom dnia.

Partnerem strategicznym aplikacji PWN-Oxford jest Bank Zachodni WBK.

Zachęcamy także do kupna aplikacji mobilnej słownika niemieckiego PWN. To doskonała pomoc dla uczących się niemieckiego lub wyjeżdżających do Berlina na weekend lub wakacje.

Aplikacja jest do kupienia: w App Store, a także w sklepie Google Play.

Więcej informacji na sjp.pwn.pl oraz www.wydawnictwo.pwn.pl

Wpisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dowiedz się więcej.
Akceptuję
x