Biuro JC – tłumaczenia ustne i pisemne

Tłumaczenia

W JC-tłumaczenia stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm. Wiemy, że znajomość języka obcego nie jest równoznaczna z umiejętnością tłumaczenia, dlatego korzystamy wyłącznie z usług wykwalifikowanych tłumaczy posiadających duże doświadczenie zawodowe oraz odpowiednie wykształcenie kierunkowe.

Wśród naszych współpracowników znajdują się także wykładowcy nauczający tłumaczenia w specjalistycznych placówkach uniwersyteckich oraz tłumacze posiadający akredytacje instytucji Unii Europejskiej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń ustnych, pisemnych, wynajmu sprzętu do tłumaczenia konferencyjnego oraz konsultacji związanych z techniczną stroną organizacji tłumaczenia podczas spotkań i konferencji.

Tłumaczenia pisemne

Nasza oferta obejmuje tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne, w tym poświadczone, we wszystkich językach europejskich. Współpracujemy z tłumaczami o różnych specjalizacjach (medycyna, biznes, prawo, IT itp.), dlatego jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie z każdej dziedziny. Każdy przetłumaczony przez nas dokument przechodzi drobiazgową korektę wykonywaną przez innego tłumacza lub, na życzenie klienta, native speakera danego języka. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia wspomagające tłumaczenie CAT (computer-assisted translation), co pozwala nam zwiększyć tempo pracy przy zachowaniu najwyższej jakości i spójności tekstu. Dużą wagę przykładamy także do strony graficznej tłumaczonych dokumentów, aby każdy tekst docelowy w możliwie najwyższym stopniu odzwierciedlał format tekstu źródłowego. Wycena tłumaczenia odbywa się na samym początku współpracy w oparciu o stronę rozliczeniową, która obejmuje 1800 znaków ze spacjami. Więcej informacji – http://www.jc-tlumaczenia.pl/tlumaczenia-pisemne/

Tłumaczenia ustne

Wykonujemy wszystkie typy tłumaczeń ustnych: symultaniczne, konsekutywne, liaison i tłumaczenie szeptane (chuchotage). Tłumaczenie ustne to zadanie niezwykle trudne, dlatego powierzamy jego wykonanie wyłącznie zawodowcom pracującym w zawodzie od lat. Przykładamy wagę również do takich kwestii jak odpowiednia prezencja tłumacza, emisja głosu czy przeszkolenie w zakresie wystąpień publicznych oraz protokołu dyplomatycznego, co ma zasadnicze znaczenie podczas wydarzeń o wyższym stopniu formalności.

Oferujemy także możliwość wynajęcia odpowiedniego sprzętu do tłumaczenia ustnego wraz z obsługą techniczną. Nasz sprzęt spełnia wszelkie normy techniczne, co umożliwia jego stosowanie na terenie wszystkich krajów UE. Naszym klientom udzielamy również bezpłatnych porad oraz pomocy w doborze sprzętu i trybu tłumaczenia najlepiej odpowiadających danym okolicznościom. Zależy nam na dobrej organizacji tłumaczonych przez nas wydarzeń, ponieważ bezpośrednio przekłada się ona na komfort naszej pracy, co z kolei w znacznym stopniu wpływa na jakość świadczonej usługi. Szczegóły – http://www.jc-tlumaczenia.pl/tlumaczenia-ustne/

Zapraszamy do współpracy!

Wpisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dowiedz się więcej.
Akceptuję
x