Sprytny słownik – włoski

Sprytny słownik włoski

Sprytny słownik włoski - okładkaSprytny słownik polsko-włoski i włosko-polski wydany przez Lingea, to połączenie słownika, rozmówek i streszczonej gramatyki języka włoskiego. Słownik ten opracowano przede wszystkim z myślą o uczniach i studentach. Książka powinna przypaść również do gustu osobom często podróżującym, dzięki swojemu kompaktowemu formatowi,.

Hasła do słownika przygotowano w taki sposób, aby zawierały najbardziej przydatne wyrazy i zwroty, także te używane w mowie potocznej. Znaleźć tu można również praktyczne przykłady, które pokazują, w jaki sposób poprawnie używać danych słów w różnych kontekstach i wyrażeniach.

W słowniku tym znajdziemy też przegląd włoskiej gramatyki, wraz z przykładami pokazującymi w jaki sposób praktycznie wykorzystać omawiane zasady.

Bardzo ciekawym dodatkiem zamieszczonym w słowniku są także rozmówki, które przydadzą się podczas lekcji, przygotowań do egzaminów, jak również do samodzielnej nauki. Praktyczne tematy związane ze szkołą, pracą czy z życiem codziennym, pomogą nabrać jakże ważną swobodę wypowiedzi oraz rozwinąć umiejętności językowe.

Wydawnictwo: Lingea
Wydanie
: 1 (2014)
Liczba stron
: 638

Liczba haseł: 31 000
Format: 115 x 165
Okładka: miękka, klejona
ISBN:
978-83-64093-65-4

Wpisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dowiedz się więcej.
Akceptuję
x