Sprytny słownik – rosyjski

Sprytny słownik rosyjski

Sprytny słownik - rosyjskiSprytny słownik polsko-rosyjski i rosyjsko-polski wydawnictwa Lingea, to połączenie słownika, rozmówek i streszczonej gramatyki języka rosyjskiego. Słownik ten stworzony został głównie z myślą o uczniach i studentach. Dzięki kompaktowemu formatowi, sprawdzi się również podczas podróży.

Hasła do słownika dobrane zostały w taki sposób, aby nie zabrakło wśród nich najbardziej przydatnych wyrazów i zwrotów, również tych znanych z mowy potocznej. Zamieszczone tu praktyczne przykłady pokazują, w jaki sposób poprawnie używać danych słów w różnych kontekstach i wyrażeniach.

W słowniku tym znaleźć można też przegląd gramatyki rosyjskiej, wzbogacony przykładami pokazującymi w jaki sposób korzystać z omawianych zasad w praktyce.

Ciekawym dodatkiem zamieszczonym w opisywanym słowniku są też rozmówki, które mogą okazać się przydatne podczas lekcji, przygotowań do egzaminów (takich jak matura) oraz do samodzielnej nauki. Praktyczne tematy wzięte z codziennego życia, szkoły czy pracy, pomogą w nabieraniu swobody wypowiedzi i rozwijaniu umiejętności językowych.

Wydawnictwo: Lingea
Wydanie: 1 (2014)
Liczba stron
: 704

Liczba haseł: 34 000
Format: 115 x 165
Okładka: miękka, klejona
ISBN:
978-83-64093-66-1

Wpisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dowiedz się więcej.
Akceptuję
x