Sprytny słownik – hiszpański

Sprytny słownik hiszpanski - okładka

sprytny-hiszpanski-okladkaSprytny słownik polsko-hiszpański i hiszpańsko-polski wydawnictwa Lingea, to połączenie słownika, rozmówek i streszczonej gramatyki języka. Przeznaczony jest przede wszystkim dla uczniów i studentów, a z uwagi na swój kompaktowy format, doskonale sprawdzi się również w podróży.

Hasła do słownika dobrano w taki sposób, aby nie zabrakło w nim najbardziej przydatnych wyrazów i zwrotów, również tych używanych w mowie potocznej. Zamieszczone tu praktyczne przykłady pokazują, w jaki sposób poprawnie używać danych słów w różnych kontekstach i wyrażeniach.

W słowniku tym znaleźć można też przegląd gramatyki hiszpańskiej, wzbogacony przykładami pokazującymi w jaki sposób używać omawiane zasady w praktyce.

Ciekawym dodatkiem są również rozmówki, które mogą okazać się przydatne jako materiał pomocniczy na lekcjach, podczas przygotowań do egzaminów oraz do samodzielnej nauki. Praktyczne tematy dotyczące życia codziennego, zainteresowań, szkoły czy pracy, pomogą w nabieraniu swobody wypowiedzi i rozwijaniu umiejętności językowych.

Wydawnictwo: Lingea
Wydanie
: 1 (2014)
Liczba stron
: 654

Liczba haseł: 31 000
Format: 115 x 165
Okładka: miękka, klejona
ISBN:
978-83-64093-64-7

Wpisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dowiedz się więcej.
Akceptuję
x