Sprytny słownik – angielski

Sprytny słownik angielski

Sprytny słownik angielski - okładkaSprytny słownik polsko-angielski i angielsko-polski wydawnictwa Lingea, stanowi połączenie słownika, rozmówek oraz streszczonej gramatyki języka. Pozycja ta powstała głównie z myślą o uczniach i studentach. Z uwagi na swój kompaktowy format, książka doskonale sprawdzi się też w podróży.

W słowniku dobrano hasła w taki sposób, aby nie zabrakło tu najbardziej przydatnych wyrazów i zwrotów, również tych używanych zwykle w mowie potocznej. Zamieszczone tu praktyczne przykłady pokazują dodatkowo, w jaki sposób poprawnie używać danych słów w różnych kontekstach i wyrażeniach.

W słowniku znaleźć można ponadto przegląd gramatyki angielskiej, wraz z przykładami obrazującymi w jaki sposób używać omawiane zasady w praktyce.

Ciekawym dodatkiem są też rozmówki, które mogą przydadzą się jako materiał pomocniczy w szkole, podczas przygotowań do egzaminów oraz do samodzielnej nauki. Praktyczne tematy dotyczące życia codziennego, zainteresowań, szkoły czy pracy, pomogą w nabraniu swobody wypowiedzi i rozwijaniu umiejętności językowych.

Wydawnictwo: Lingea
Wydanie
: 3 (2015)
Liczba stron
: 736
Liczba haseł: 33 000
Format: 115 x 165
Okładka: miękka, klejona
ISBN:
978-83-65049-12-4

Wpisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dowiedz się więcej.
Akceptuję
x